O nas

DJ Artur Mazurek

Zainteresowania do muzyki, sprzętów grających były i są u mnie od zawsze. Cała zabawa zaczęła się w szkole podstawowej gdzie zaczynałem grać pierwsze dyskoteki. Kolejno miałem okazję realizować jako młody akustyk wszystkie akademie i apele aż po ostatnią klasę technikum. W późniejszym czasie pracowałem w biurze poselskim gdzie miałem przyjemność organizować różne eventy oraz nagrywać krótkie audycje radiowe. Po pewnym czasie postanowiłem jednak zrezygnować z tej pracy i stworzyć coś swojego.


Dzisiaj stoję przed Państwem jako event manager, właściciel firmy, a przede wszystkim jako zawodowy DJ i konferansjer, który w nieszablonowy sposób podejdzie do powierzonego zadania. Posiadam ogromne doświadczenie, setki poprowadzonych imprez, mnóstwo oryginalnych pomysłów oraz cały zapas energii, który w połączeniu z całym skompletowanym zapleczem sprzętowym oraz współpracownikami tworzy niezapomniany i wyjątkowy klimat. Swoją osobą jestem w stanie w nieszablonowy sposób urozmaicić Państwa uroczystość weselną, zorganizować wymarzoną studniówkę czy też zrealizować stylową imprezę firmową. 

 

Dotychczas zaufali nam m.in.: Prezydent Rybnika - Piotr Kuczera, Urząd Miasta Rybnik, UG Świerklany, Polskie Stowarzyszenie Speedcubingu, UG Gorzyce, UG Marklowice, wybitny śląski kucharz - Remigiusz Rączka, Armex Automatyka, S.C. Precyzja, Parafia pw. Św. Anny w Świerklanach oraz wiele innych osób, firm czy instytucji.

 


 

Niestety sam nie jestem w stanie być zawsze i wszędzie. Dlatego od początku pracują ze mną moi dwaj serdeczni koledzy, a zarazem współpracownicy, o których możecie poczytać poniżej.


 

 

DJ Radosław Polnik

Muzyką interesuje się od kilku lat, początkowo tylko dla własnej przyjemności grając w radiach internetowych, a w późniejszym czasie zacząłem stawiając pierwsze kroki na prywatnych imprezach. Tak narodziła się we mnie ta piękna pasja, która trwa do dziś! Z biegiem czasu trafiłem do AB Music i teraz wraz z całym zespołem świadczymy usługi na wysokim, profesjonalnym poziomie.

DJ Błażej Morgała

Z mikrofonem w ręku jako DJ i konferansjer działam już od kilku lat! Sprawię, że goście będą miło wspominać Twoją imprezę przez długi czas!

 

 

 

 

 

 

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ!

 


 

Zadzwoń teraz i pozwól nam poprowadzić Twoją imprezę
733 600 608

Profesjonalny DJ na wesele Śląsk - Konferansjer

copyright AB Music   |   Wykonanie: SAKOWWW.COM