Krówki personalizowane – tanio i skutecznie

Wiele osób coraz częściej przy jakichś okazjach – na przykład weselach, urodzinach – sięga po ciekawe, niebanalne prezenty jako podziękowania dla gości za przybycie na daną uroczystość.
Na rynku znajdziemy wiele stron, na których znajdziemy cukierki personalizowane specjalnie pod nasz gust, nasze potrzeby.

Krówki personalizowane 

Małe cukierki, które pakowane są w specjalny papier z imieniem, lub krótkim napisem wyglądają ciekawie. Dostępne już są nawet cukierki ze zdjęciem!  Bardzo dużo osób wybiera krówki personalizowane  , ze względu na ich smak – każdy je lubi. Takie personalizowane krówki zawierające imię i napis ” dziękujemy” staje się cudownym dodatkiem na wesela lub innego typu uroczystości. Zazwyczaj położone obok winietek cukierki są ciekawym elementem. Takiego papierka raczej się nie wyrzuca prawda? A każdy na pewno to zapamięta daną uroczystość i gospodarzy.
Coraz częściej ma się styczność z różnymi firmami, które w ramach promocji, reklamy używają cukierków personalizowanych jako sposób na pozyskanie klienta, zwiększenie świadomości klientów o powstaniu nowej firmy. Zamiast ulotek, rozdawają przechodniom takie cukierki. Wiadomo – cukierek każdy weźmie, dzięki temu potencjalny klient również może zobaczyć na nim nazwę naszej firmy, zapamiętać nas.

Dlatego warto znaleźć ciekawy sposób aby zostać w pamięci. Uważam, że cukierki personalizowane znajdą zastosowanie w każdej dziedzinie, jest to kolejny element – również marketingowy – na którym możemy zyskać.  Firm, które zajmują się produkcją i dystrybucją takich cukierków jest obecnie bardzo dużo na rynku, ponieważ cieszą się one dużym zastosowaniem. Ceny również są przeróżne. Znajdziemy już takie od 20 zł za kilo lub nawet 35 zł za kilo. Zależy ile tekstu, co ma być napisane. Wiadomo – nie wolno przesadzać, bo przecież wiele na malutkim papierku się nie zmieści.

Scroll to Top