Pościel dla niemowląt z polskiej bawełny

Przez pierwsze miesiące życia dziecko sporo czasu spędza w swoim łóżeczku, dlatego bardzo ważna jest odpowiednia pościel, aby zapewnić delikatnej skórze jak najwyższy komfort.
Warto wybierać pościel dla niemowląt stworzoną z wysokiej jakości naturalnych tkanin, na przykład ekologicznej bawełny lub włókien bambusowych. Tego typu tkaniny nie wywołują u dziecka alergii oraz umożliwiają skórze oddychanie, dzięki temu doskonale sprawdzają się nawet w bardzo ciepłe dni.  Pościel dziecięca do łóżeczka dostępna jest w wielu wzorach, kolorach i rozmiarach w sklepach z akcesoriami dla dzieci, w sklepach popularnych sieci a także w dyskontach, marketach i w wielu sklepach internetowych.

Ceny mieszczą się w przedziale od kilkudziesięciu do kilkuset złotych za komplet. Oczywiście ostateczny koszt uzależniony jest od wielu czynników, na przykład wybranego producenta i dodatkowych akcesoriów. W skład zestawu bardzo często wchodzi również klasyczny rożek, który doskonale sprawdza się w pierwszych tygodniach życia maleństwa. Świetną alternatywą dla tradycyjnego rożka jest kokon, który posiada praktyczną regulację, dzięki czemu rośnie wraz z dzieckiem. Kokon idealnie sprawdza się w łóżeczku, wózku a nawet na podłodze. Wysokie brzegi chronią maluszka przed upadkiem.

Kokon niemowlęcy można bez problemu zabrać ze sobą w podróż, gdyż jest bardzo lekki i zajmuje niewiele miejsca. Należy jednak pamiętać aby wszystkie tkaniny przed użyciem wyprać w odpowiednim detergencie, przeznaczonym do prania ubranek niemowlęcych. W sklepach chemicznych znaleźć można tradycyjne proszki, żele, płyny oraz płatki mydlane.

Scroll to Top