Rożek niemowlęcy – dylemat wyboru

Rożek to jeden z podstawowych elementów wyprawki dla noworodka. Zapewnia on dziecku komfort i bezpieczeństwo, oraz jest doskonałą alternatywą dla kocyka bądź tradycyjnej kołderki.
Rożek minky wykonany jest z charakterystycznej tkaniny, która wyglądem przypomina welur i posiada tłoczone kółka. Materiał ten jest bardzo przyjemny i ciepły. Dodatkową jego zaletą jest również duża łatwość czyszczenia i brak konieczności prasowania.


Tkanina minky znajduje zastosowanie również na kołderkach, matach podłogowych, pluszakach bądź kurkach do przytulania.  Różnego rodzaju rożki i otulacze dostępne są w wielu stacjonarnych sklepach z akcesoriami i odzieżą dla dzieci oraz w wielu punktach internetowych. Do wyboru są różne wzory i kolory. Często rożek wchodzi w skład zestawu pościeli. Inwestycja w taki zestaw to świetnie rozwiązanie, gdyż w taki sposób można zaoszczędzić sporo pieniędzy.

Świetnie gdy rożek minky  pełni również funkcję otulacza do fotelika samochodowego. Taki model posiada specjalne otwory na pasy, aby zapewnić dziecku jak najwyższy poziom bezpieczeństwa w czasie podróży. Otulacz jest bardzo praktyczny, gdyż z powodzeniem zastąpi on gruby, zimowy kombinezon.  Wiele osób, które wykonują rożki i otulacze na indywidualne zamówienie klienta zamieszcza ogłoszenia na popularnych forach i portalach internetowych. Warto zapoznać się z taką ofertą, gdyż wybór tkanin jest bardzo bogaty a ceny są atrakcyjne.  Ceny rożków mieszczą się w przedziale od kilkudziesięciu do nawet ponad stu złotych. Droższe modele wyposażone są często w specjalne usztywnienie, które w razie potrzeby można szybko wyjąć.

Scroll to Top