Suknie ślubne 2020 jak z bajki

W końcu nadszedł ten wymarzony dzień. Zabrał cię na romantyczną kolację, a zamiast deseru dostałaś pudełeczko z błyszczącą zawartością. Albo poszliście na wieczorny spacer po mieście i tam przy fontannie, zadał ci to najważniejsze pytanie.

Niezależnie od tego, jaki był scenariusz tego wyczekiwanego momentu i czy pokrywał się z twoimi wyobrażeniami, zaczął się kolejny etap w twoim życiu, a wraz z nim realne stały się wyobrażenia, by mieć ślub jak z bajki. Jednym z najważniejszych tematów, jaki się wówczas pojawia jest moda ślubna. Każda panna młoda w tym dniu chce wyglądać wyjątkowo. Jako małe dziewczynki mamy już zazwyczaj głowie wizję tej najważniejszej kreacji. Poszukując inspiracji przeglądamy Internet, katalogi ślubne czy udajemy się z przyjaciółką na wyprawę po salonach ślubnych. Suknie ślubne 2020 dają nam wiele możliwości. Możemy wybierać w wielu wzorach i fasonach, poprzez prostotę, aż do sukien w stylu glamour, czy pełnych ekstrawagancji zdobionych piórami. Odnajdziemy w nich wiele inspiracji latami 70., 80. czy 90.

Jeśli dokładnie wiemy, jak nasza suknia ślubna ma wyglądać, a suknie ślubne 2020, które obejrzeliśmy nie spełniają do końca naszych oczekiwań, rozwiązaniem jest stworzenie projektu specjalnie dla nas. Taką możliwość stwarza młodym kobietom projektantka Anna Kara. Jej suknie to połączenie klasyki i współczesności.

Chcesz się poczuć wyjątkowo już na etapie przygotowań do ślubu?Projektantka Anna Kara zapewni ci, że przygotowywana wspólnie z tobą suknia ślubna, będzie w pełni odzwierciedlała to jaka jesteś. Dzięki temu w tym najważniejszym dniu będziesz czuła się niezwykle piękna, nie tylko na zewnątrz, ale również w środku.

Scroll to Top