Depilacja laserowa w salonie kosmetycznym

Początek wiosny, dni coraz dłuższe i cieplejsze, powoli rozstajemy się z kurtkami, szalikami i ciepłymi swetrami. Niebawem nadejdzie pora zwiewnych kwiecistych sukienek, wygodnych szortów i kolorowych topów. Coraz częściej mamy też ochotę zadbać o zdrowie i urodę.

Aby w odsłaniających nieco więcej ciała ubraniach wyglądać pięknie i kobieco, musimy zadbać o skórę, która – co tu dużo mówić – po zimie bywa przesuszona, szara i pozbawiona blasku.  Najlepiej więc wybrać salon kosmetyczny, w którym profesjonaliści w dziedzinie urody przeprowadzoną odpowiednie zabiegi, poprawiające kondycję naszej skóry, przygotowując ją na sezon letni. Z pewnością jednym z podstawowych zabiegów będzie usunięcie zbędnego owłosienia. Ten problem najlepiej rozwiąże  . Jest to metoda najskuteczniejsza, a przy tym bezpieczna i bezbolesna (możemy odczuwać jedynie mały dyskomfort). Trwały efekt depilacji zapewni seria kilku zabiegów, przeprowadzona w pewnych odstępach czasowych.

Oczywiście najważniejszą sprawą będzie wybór salonu kosmetycznego. Musimy mieć pewność, że trafimy do specjalistów znających się na rzeczy i korzystających ze sprzętu najwyższej jakości. Nie zaszkodzi wcześniej popytać znajomych i poczytać opinie w internecie. Dobry salon kosmetyczny ma w swojej ofercie bezpłatne konsultacje z kosmetologiem, który oceni stan naszej skóry i indywidualnie dobierze odpowiednie do niej parametry wiązki lasera. Kosmetolog ustali również czy w naszym wypadku nie zachodzą przeciwwskazania do przeprowadzenia takiego zabiegu.

Zdecydowanie najpopularniejsza jest depilacja laserowa nóg. Trwa ona dość długo (ponad godzinę), ale efekt gładkości jest spektakularny.
Zabieg depilacji laserowej wiąże się z większym wydatkiem, ale z drugiej strony pozwala zapomnieć o częstym goleniu maszynką oraz o innych – nierzadko bolesnych – metodach depilacji.

Scroll to Top