Krówki jako idealny dodatek do prezentu komunijnego.

Komunia jest wydarzeniem doniosłym, uroczystym, a co ważniejsze mamy ją raz w życiu, dlatego trudno się ją zapomina. Głównie dlatego warto zadbać by zarówno osoba, która do niej przystępuje, jak i goście zapamiętali to wydarzenie pozytywnie i wyszli z niego z uśmiechem na ustach, żeby dzień ten pozostał w ich wspomnieniach znacznie dłużej.

Krówki na komunię 

Jednym z pomysłów na usprawnienie przyjęcia są krówki komunijne . Każdy pamięta słodki, mleczny smak tego cukierka z dzieciństwa i warto by tak zostało. Sam pomysł wydaje się prosty i niezbyt przystępny, a jednak nic bardziej mylnego. W obecnych czasach i możliwościach produkcyjnych to świetny dodatek. Krówki na komunię posłużą dobrze zarówno jako słodki, smaczny dodatek do prezentu, ale też i jako poczęstunek dla gości. Cukier zawsze pomaga poprawić nastrój a jedna mała krówka nikomu nie zaszkodzi, nawet jeśli dba o sylwetkę.
Warto również dodać, że na takiej komunijnej krówce można upamiętnić osobę przystępującą do sakramentu.

Na papierku możemy wydrukować dowolny tekst, a więc datę, imię, życzenia,a nawet podziękowanie dla obecnych gości. Co tylko przyjdzie nam do głowy i zmieści się w liczbie oferowanych znaków. Taka spersonalizowana pamiątka na pewno wywoła uśmiech i do tego będzie smacznym kąskiem. Niezależnie czy zechcemy jej użyć jako osoba zaproszona jako dodatek do prezentu, czy też jako organizatorzy, by wzbogacić poczęstunek na stole, bądź zostawić gościom na wyjście małą pamiątkę, warto jest zaopatrzyć się dowolną ilość. Nie wyniesie nas to dużo a usprawni odczucia wszystkich obecnych, a chyba właśnie o to chodzi wszystkim obecnym by ten sakrament pozostał w człowieku na dłużej.

Scroll to Top